Administravimas

Jums būtina sukurti teigiamą klientų apsipirkimo patirtį, jeigu norite sėkmingai dirbti naujoje šalyje. Klientai pasidalins teigiamais atsiliepimais apie jus ir kitą kartą tikrai sugrįš apsipirkti į jūsų parduotuvę. Jeigu norite tą pasiekti, jūs turite sugalvoti efektyviausius iškilusių problemų sprendimo būdus ir pasiekti aukštą klientų pasitikėjimo lygį. Mes turime reikiamus įrankius ir patyrusią komandą, kuri tikrai padės jums šiame etape.

Perdavus savo klientų aptarnavimą mums jūs būsite užtikrinti, jog mūsų patyrusi komanda suteiks klientams aukščiausios klasės aptarnavimą vietine kalba.

Pirmiausia, savo komandai pristatysime jūsų internetinės parduotuvės procesus ir produktus, kuriuos siūlote. Mūsų klientų aptarnavimo komanda susikoncentruoja ties teisingų ir greitų atsakymų pateikimų į klientų atsiųstas užklausas. Tai užtikrins efektyvų darbo procesą ir sąmoningus problemų sprendimo būdus, kuriems nereikės papildomų skambučių ar e. laiškų. Mes ne tik atsakome į klientų klausimus, bet nuolat stengiamės bendrauti iki kol jie apsisprendžia pirkti. Mes nesame eilinis skambučių centras. Klientus aptarnauja el. komercijos specialistas, tad mes galime užtikrinti kur kas geresnį aptarnavimą.

Kaip tai įgyvendinama:

 • Pirmo susitikimo metu aptariame technines ir praktines galimybes.

 • Suteikiame vietinį telefono numerį ir integruojame jūsų klientų užsakymus į mūsų klientų aptarnavimo sistemą.

 • Sutariame laiką produktų ir procesų apmokymams.

 • Atnaujiname jūsų internetinės parduotuvės kontaktinę informaciją ir procesus.

 • Mūsų komanda perima jūsų klientų aptarnavimą.

 • Nuolat bendraujame su jūsų komanda sprendžiant sudėtingas problemas.

 • Po mėnesio peržiūrime rezultatus ir sprendžiame, kaip pagerinti procesus ir bendradarbiavimą.

 • Pateikiame statistikas, kokias užklausas gauname dažniausiai ir pateikiame rekomendacijas, kaip galėtume optimizuoti puslapį, kad gautume mažiau skambučių

Prekių grąžinimo tvarka gali tapti pranašumu prieš vietinius konkurentus. Jūsų klientai palygins grąžinimo politiką, įvertins kainą ir paprastumą prieš įsigyjant prekes. Grąžinimo politika, kurią suteikia jūsų prekių tiekėjas ne visada pasiteisina – viskas vyksta lėčiau ir ne taip efektyviai, kaip galėtų būti, todėl tai yra sritis, kurioje galime padėti mes!

Kaip tai vyksta:

 • Į savo internetinės parduotuvės puslapį ir grąžinimo paraišką įtraukiate mūsų adresą.

 • Gauname jūsų klientų grąžinamas prekes, išpakuojame jas ir įsitikiname, ar viskas yra taip, kaip numatyta jūsų grąžinimo politikoje.

 • Pridedame papildomus komentarus prieš išsiunčiant prekes ir grąžiname jas mūsų arba jūsų klientų aptarnavimo komandai.

 • Jūsų klientų grąžintos prekės yra saugomos mūsų sandėlyje iki parsiunčiame pakuotes jums. Informuokite mus, jeigu norite, kad prekes grąžintume atgal jūsų tiekėjui

Internetinės parduotuvės valdymas naujoje šalyje reikalauja nuolatinės priežiūros. Pagrindinis puslapis, naujienlaiškiai turi būti nuolat atnaujinami. Tai nėra darbas, reikalaujantis visos darbo dienos, todėl tik profesionalas, išmanantis rinką, kalbantis vietine kalba ir turintis daug e. komercijos patirties, gali tuo pasirūpinti.

Šiomis internetinės parduotuvės valdymo užduotimis gali pasirūpinti mūsų komandos specialistas. Jis bus asmuo, su kuriuo galėsite susisiekti ir aptarti visus reikalingus pakeitimus, atnaujinimus ir internetinės parduotuvės testavimus.

Procesas bus paremtas jūsų individualiai sudarytu planu, numatytu biudžetu ir sutartomis darbo valandomis.

 • Hvid LinkedIn ikon
 • White Twitter Icon
 • White Facebook Icon

Denmark    +45 69 91 80 06

Finland      +358 9 42457421

Norway     +47 23 96 04 19

Sweden     +46 40 668 81 03

Germany    +49 800 0009769

Baltics        +370 693 37 346

Benelux      +31 6 53701971

© 2020 by MakesYouLocal P/S. CVR 32344402. All Rights Reserved.