console.log("test");
 

CDON

Müü CDON kaudu kõigis Skandinaavia riikides

CDON turg ja MakesYouLocal võimaldavad hõlpsalt ja soodsalt avardada oma sihtrühma ja leida kliente välisriikidest.

CDON – “Skandinaavia Amazon”, on platvorm, kuhu saad hõlpsalt üles laadida kõik oma tooted, isegi kui sul ei ole oma veebipoodi. Nii jõuad soodsa komisjonitasuga kõikide Skandinaavia turgudeni.

Toodete potentsiaalsed huvilised külastavad tuntud CDON turgu ning ostavad sealt soovitud tooteid. Eelmine aasta oli CDON turu käive 240 miljonit rootsi krooni. CDON turul müümisega alustamiseks pead tegema järgmist:

 

  1. Tõlkima oma tooted sihtriigi keelde.

  2. Veenduma, et kättetoimetamine, toodete tagastamine ja klienditeenindus toimivad hästi ja on kohandatud sihtriigi eripärasid arvestades.

Erinevad paketid
check-mark-300x300.png

Algpakett

Kui oled CDON platvormil uus, alusta sellest paketist. Aitame sul mõista CDON platvormi lepingutingimusi, hinnamudeleid, kohustusi ja ootusi. Lisaks aitame leida logistikapartnerid, tutvustame parimaid klienditeeninduse viise ja tagastusmeetodeid. Selle paketiga saad ka üldiseid nõuandeid, mis puudutavad eelkõige sinu ja CDON turu tehnilise tiimi vahelisi üksikasju.

translation-300x300.png

Tõlkepakett

Saada meile tooteteksti sisaldav fail ning vastavalt mahule ja teksti sisule lepime tõlkimise hinnas kokku. Igal tootegrupil on ka algne projektitasu tõlketööriista kasutamiseks ja projekti ettevalmistamiseks. Hoolitseme selle eest, et tekstis oleks vajalikud faktid ning korrektne struktuur, et see sobiks sihtriigi turuga.

return-package-300x300.png

Kohalik tagastusaadress

CDON turul müües kannad täit vastutust ka tagastusprotseduuride eest. Kõige efektiivsem ja soodsam viis on kasutada meie kohalikku tagastuspunkti. Võtame tagastusi vastu igal tööpäeval ning jagame pidevalt infot, et saaksid vajadusel toote kiiremini välja vahetada või raha tagasi kanda. Kokkuleppel saame suurema koguse tooteid saata ka kokkulepitud aadressile.

customer-service-300x300.png

Klienditeenindus

CDON turg kannab esmase klienditeeninduse eest ise hoolt. Teie ülesandeks jääb aga teine klienditeeninduse tase, kus Rootsi CDON klienditoe tiim teie abi vajab. Siinkohal saame ka meie abiks olla ning toetada teid kvaliteetse klienditeenindusega terves Skandinaavias.