CDON

Pradėkite prekiauti Skandinavijoje CDON platformos pagalba.

CDON platformos ir MakesYouLocal pagalba lengvai ir taupiai pridėkite naujas šalis ir daug naujų klientų į savo potencialią tikslinę grupę.

CDON – „Skandinaviškas Amazon“, platforma, kurioje galite lengvai patalpinti visus savo turimus produktus ir už mažus komisinius pasiekti visas keturias Skandinavijos rinkas net neturit savo e. parduotuvės.

 

Jūsų potencialūs klientai jau naudojasi CDON platforma ir joje perka. Praėjusiais metais CDON platforma uždirbo 26 milijonus eurų. Norėdami pradėti prekiauti CDON platformoje Jūs turite:

 

  1. Išversti savo produktų tekstus į rinkos, kurioje norite prekiauti, kalbą.

  2. Būti pasiruošę užtikrinti sklandžią logistiką, prekių grąžinimą ir klientų aptarnavimą.

Paketai
check-mark-300x300.png

Pradžios paketas

Jums būtinai reikalingas, jei norite prekiauti CDON pirmąkart. Mes padėsime jums viską suprasti ir susitarti dėl sąlygų, kainos modelio, jūsų prisiimamų įsipareigojimų bei kokios naudos sau galite tikėtis iš CDON. Be to, mes išnagrinėsime logistikos būdus, geriausią klientų aptarnavimo praktiką bei prekių grąžinimą. Pirkdami šį paketą taip pat gausite ir projekto valdymo patarimų dėl techninės integracijos bei CDON platformos ir jūsų techninių komandų koordinavimo.

translation-300x300.png

Vertimų paketas

Pateikite mums visus savo produktų tekstus ir mes jums nustatysime fiksuotą produkto kainą. Kiekviena produkto partija turės pradinį mokestį, skirtą padengti mūsų vertimo įrankį ir projekto valdymą. Mes užtikrinsime, jog tekstuose pateikiama informacija, jos struktūra yra būtent tokia, kokios tikisi pirkėjai CDON platformoje.

return-package-300x300.png

Prekių grąžinimas

Kai prekiaujate CDON platformoje jūs esate atsakingi už prekių grąžinimą. Patirtis rodo, jog efektyviausias ir ekonomiškiausias būdas susitvarkyti su grąžinimais į jūsų šalį, yra pasinaudoti mūsų grąžinimo paslauga. Mes kasdien patikriname grąžinamas prekes ir jūsų apskaitos skyriui pateikiame visą informaciją, reikalingą pirkėjui atgauti pinigus ar gauti naujas prekes. Jums paprašius pristatome prekes atgal į jūsų sandėlį.

customer-service-300x300.png

Klientų aptarnavimas

CDON platforma pasirūpina pirmąja pagalbos linija. Tačiau jūs turite būti pasiruošę atsakyti į antrosios pagalbos linijos klausimus, pateiktus CDON švedų aptarnavimo komandos. Mūsų vietinė komanda gali pasirūpinti visais klausimais, susijusiais su jūsų e. parduotuvėmis Skandinavijos šalyse.