console.log("test");
 

Lokalizācija

Lai veiksmīgi strādātu ar tiešsaites darījumiem, ir ļoti svarīgi, lai e-veikals jūsu jaunā klienta acīs liktos uzticams un drošs. Tam nepieciešams vietējais e-komercijas speciālists, kurš pārzina vietējo valodu/-as, kultūru, tiesību aktus, tiešsaites maksājumus un loģistiku.

Kad MakesYouLocal uzsāka savu darbību, tieši šie bija primārie darbības principi, tādējādi esam palīdzējuši neskaitāmam daudzumam kompāniju ar ienākšanu jaunajā tirgū, izmantojot zemāk nosauktos pakalpojumus.

Tiešsaites veikala tulkošana
 • Tulkošana ir svarīga daļa jauna internetveikala lokalizēšanā jaunajā tirgū. Tieši tāpēc ir ļoti svarīgi saprast, kurš teksts jātulko tieši un kurš jāpārveido, atbilstoši vietējā tirgus noteikumiem un kultūrai. Šī iemesla dēļ, šo uzdevumu veic mūsu e-komercijas speciālisti, kuriem attiecīgā valoda ir dzimtā, un kuri pārzina visus e-komercijas specifiskos aspektus.

 •  

 • Lūk, kā MakesYou Local strādā ar tulkojumiem:

 • Mēs tulkojam vai nu uzreiz jūsu web lapas administrācijas panelī, vai arī eksportētā atsevišķā failā, piemēram, xml failā.

 • Pirms uzsāksim tulkošanu, mēs ar jums apspriedīsim visas internetveikalā pieejamās sadaļas, lai pārliecinātos, kuras sadaļas jāpārtulko tieši, bet kuras jāpārveido atbilstošajai informācijai, piemēram, saskaņojot kontaktu sarakstu utt.

 • Tulkošana laikā mums būs nepieciešams ar jums sazināties, lai apspriestu konkrētus radušos jautājumus saistībā ar tekstu, varbūt mūsu ieteikumiem kādām izmaiņām tekstā, lai viss būtu atbilstoši vietējiem tirgus standartiem.

desk_dark_web.jpg
Produktu apraksta tulkošana
 • Internetveikalā ir ļoti daudz dažādu produktu, tieši tāpēc šis ir ļoti laikietilpīgs process un tam nepieciešams liels ieguldījums, lai iztulkotu tieši produktu aprakstus. Mums ir uzkrāta liela piredze ne tika praktiskajā tulkošanā, bet arī stratēģiska nepieciešamā materiāla atlasē, tāpēc pārrunājam šādus jautājumus:

 • Vai nepieciešams tulkot visu produktu aprakstu?

 • Vai mums nepieciešams tieši, burtiski, vai tomēr kaut kas jāsaīsina vai jāpamaina, uzsverot svarīgāko?

 • Vai tulkojam arī SEO tekstus?

 • Kā rīkojamies ar tiem produktu aprakstiem, kas tiek ievitoti pēc internetveikala palaišanas?

 •  

 • Tulkojumus var veikt tieši jūsu tiešsaites veikalā, bet vēl ērtāk un arī lētāk ir, ja tulkojamais teksts tiek iekopētas mūsu tulkošanas programmā.

map_blue_web.jpg
Noteikumi un nosacījumi

Lai arī Eiropas Savienībā ir izstrādāti vienojoši e-komercijas noteikumi, katram internetveikalam jāizstrādā savi noteikumi un nosacījumi, lai tie būtu saskaņā attiecīgās valsts likumdošanu.

Galvenās prasības ir gandrīz identiskas, bet Eiropas Savienības direktīva tiek īstenota katrā valstī citādāk. Tāpēc šīs sadaļas tiešā pārtulkošana būtu nepareiza. Ja nosacījumi un noteikumi nav skaidri saprotami un tie nesaskan ar spēkā esošajiem valsts likumiem, tas dod klientiem neierobežotu brīvību iepirkties internetveikalā. Piemēram, pārdevējs nedrīkstēs iebilst, ja klients atgriezīs preces bojātā iepakojumā vai nepilnīgā sasāvā un līdzīgās situācijās.

MakesYouLocal sniegs jums pilnīgu tiesību aktu kopumu, nodoršinot, ka noteikumi un nosacījumi atbilst vietējai likumdošanai, kā arī vienlaicīgi tie atbilst jūsu izklāstītajiem procesiem un nosacījumiem.

writing_web.jpg
Maksājumu metodes un uzticības zīmes

Veiksmīgiem panākumiem jaunajā tirgū, svarīgi ir radīt vidi, kurā klienti var justies droši. Maksājuma metodēm un uzticības zīmēm ir svarīga loma šīs drošās vides veidošanā.

MakesYouLocal palīdzēs izvēlēties jūsu internetveikala nozarei piemērotākās maksājumu metodes un uzticības zīmes. Mēs varam palīdzēt noslēgt līgumu ar maksājumu pakalpojumu sniedzējiem, kā arī nokārtot tā pieteikuma formalitātes, tāpēc ka mums jau ir iepriekšēja pieredze un uzticami kontakti, ar kuriem esam sadarbojušies.

wallet_leather_web_cropped.jpg
Internetveikala pārbaude

Mūsu internetveikala pārbaude vērsta uz jūsu internetveikala lokalizāciju. Vai viss ir optimizēts atbilstoši vietējam tirgum, un vai konversijas likme jaunajā tirgū ir tāda pati kā jūsu vietējā tirgū? Šo pakalpojumu parasti iesakām tiem klientiem, kuri jau ir lokalizējuši savu internetveikalu ārvalstīs, bet joprojām nav sasnieguši iecerēto.

Kad būsim veikuši internetveikala pārbaudi (site check), mēs nodrošināsim jūs ar detalizētu ziņojumu, kas ietver ieteikumus par to, kas jāuzlabo, jāpamaina vai jāizceļ, lai pielilinātu jūsu internetveikala reklāmguvumu jaunajā valstī. Ziņojumā apskatām šādas galvenos jautājumus:

 • Satura teksts; vai internetveikala saturs pārtulkots un lokalizēts pietiekami profesionāli,un vai tas rada uzticamību?

 • Usability; vai vietējam klientam šo internetveikalu ir viegli lietot, tas ir intuitīvi lietojams, un vai tajā esošā informācija ir pārskatāma?

 • Piegāde un atgriešana; Vai jaunajā valstī klientu vēlmes ir apmierinātas?

 • USP (stiprās puses); Vai lapas galvenajā skatā skaidri norādītas visas internetveikala stiprās puses un priekšrocības?

 • Drošība; Vai internetveikalam radīta pietiekami droša un uzticama iepirkšanās vide?

 • Pirkumu apstrāde un maksājumi; Vai pirkuma veikšanas process ir efektīvs un tiek piedāvātas pareizās maksājuma metodes?

 

Mēs jums sniegsim arī vispārēju jūsu internetveiakala vērtējumu, kā arī prioritāšu sarakstu ar ieteikumiem, kas, mūsuprāt, radīs pozitīvu ietekmi jūsu iecerētajam. Mums ir svārīgi jums sniegt korekcijas un rekomendācijas, kas jūsu gadījumā būtu viegli izpildāmas, ja nepārzinat vietējo valodu

desk_mac_web.jpg
Vietējā adrese un telefona numurs

Vietējās adreses un telefonnumura nodrošināšana pilnīgi noteikti papielinās jūsu konversijas likmi, ieceres. Norādot vietējo kontaktinformāciju, vietējie klienti noteikti uztvers, ka arī atpakaļ atgriežamo preču noteikumi nebūs sarežģīti. Mēs piedāvājam nodrošināt vietējo adresi, uz kuru nosūtīt un saņemt atgrieztās preces.

 

Mēs arī varam piedāvāt vietējos telefona numurs, kas nodrošina klientu apkalpošanas zvanu saņemšanu, vai arī pašu klientu apkalpošanas pakalpojumus, ja atļausiet mums šo uzdevumu pārņemt mūsu ziņā.

empty_office_web.jpg
Importa nodokļi un PVN

Izpratne par ārpus Eiropas Savienības valstu importa nodokļiem un PVN var šķist liels izaicinājums, bet ar nepieciešamajām zināšanām viss kļūst daudz vienkāršāks. Ziemeļeiropas valstu kodols ir Norvēģija- lielisks piemērs, jo tirgus konkurence šajā valstī ir zemāka un norvēģu klientu vidējais preču grozs ir lielāks nekā citās Eiropas valstīs.


MakesYouLocal ir izstrādājis rokasgrāmatu, kas jums palīdzēs sekojošajos veidos:

 • Izskaidros tiešsaites pārdošanas prasības privātpersonām Norvēģijā,

 • Sniegs skaidrus un precīzus norādījumus nepieciešamajiem procesiem,

 • Dos piemērus un veidnes ar nepieciešamajiem dokumentiem un veidlapām,

 • Kā arī tiksiet informēti, kādi ir atpakaļatgriežamo preču noteikumi Norvēģijā.

 

Iegādājoties šo rokasgrāmatu, jums tiks dota pieeja mūsu e-komercijas speciālistu kontaktinformācijai, kuri pieprot šo implementāciju praksē, un lokalizācijas procesā viņi var jums dot noderīgus norādījumus.

blue_legos_web.jpg