Pardavimai

Sėkmingas e. parduotuvės įvedimas į naują šalį reikalauja rinkos ir konkurencijos suvokimo, todėl šioje srityje MakesYouLocal gali jums padėti.

 

Galime sudaryti marketingo planą, padėti jį įgyvendinti, išanalizuoti gautus rezultatus ir optimizuoti jūsų rinkos siekius.

Po internetinės parduotuvės įdiegimo prasideda tikrasis darbas, nes tik tada pradedate aptarnauti savo klientus. Kadangi naujoje šalyje jūs tikriausiai nesate gerai žinomi arba ne tokie žinomi kaip savo namų rinkoje, jums bus reikalinga didelė investicija į marketingo strategiją. Pagrindinis mūsų plėtros plano tikslas yra pritraukti klientų srautus, o tuo pačiu ir padidinti jūsų pajamas. Jeigu jūsų parduotuvė užsienio šalyje yra įdiegta naujai – vienas iš plėtros plano tikslų bus pasiekti pelningą parduodamų prekių kiekį.

Plėtros plano paruošimo procesas:

  • Peržiūrėsime jūsų dabartinės marketingo strategijos tikslus ir išanalizuosime jūsų pagrindinius konkurentus.

  • Susitikimo metu pateiksime savo išvadas ir sutarsime dėl pagrindinių tikslų bei biudžeto dydžio.

 

Plėtros planas apima šias sritis:

  • Jūsų internetinės parduotuvės procesų pakeitimo rekomendacijos (pristatymo mokesčiai, grąžinimo politika ir kainodara).

  • Įmonės stiprybių išryškinimas ir pagrindinės žinutės komunikacija.

  • Marketingo planas su apskaičiuotu biudžetu, rekomenduojamais kanalais ir numatomais rezultatais.

  • Įrankiai ir procesai, kurių reikės tikslams įgyvendinti

Kai pradedate dirbti naujoje rinkoje didžioji klientų srauto dalis, o dažniausiai ir visi klientai, atkeliauja per mokamus reklamos kanalus. Adwords – tai pagrindinis rinkodaros kanalas Baltijos ir Skandinavijos rinkose, kuris dažnai yra papildomas Facebook reklamoms, prekių palyginimo svetainėmis ir partnerių kanalais. Mes galime jums padėti sukurti paprastą ir efektyvų marketingo planą su tinkamai parinktais rinkodaros kanalais, kurie leis įsitvirtinti naujoje šalyje ir pritrauks daugiau klientų. Mes stebėsime rezultatus, o jeigu reikės – atnaujinsime jūsų reklamines kampanijas ir parinksime kitus marketingo kanalus, kad pasiektume aukščiausius rezultatus su jūsų biudžetu.

 

Mūsų rinkodaros komanda turi sukaupusi daugiau negu 10 metų bendradarbiavimo su skirtingomis marketingo įmonėmis patirtį ir žino, kurie marketingo kanalai yra efektyviausi daugelyje šalių

  • Hvid LinkedIn ikon
  • White Twitter Icon
  • White Facebook Icon

Denmark    +45 69 91 80 06

Finland      +358 9 42457421

Norway     +47 23 96 04 19

Sweden     +46 40 668 81 03

Germany    +49 800 0009769

Baltics        +370 693 37 346

Benelux      +31 6 53701971

© 2020 by MakesYouLocal P/S. CVR 32344402. All Rights Reserved.